نتایج جستجو برای عبارت :

بخش های مرموز و مرگبار سرزمین دیزنی

سه جانور مرگبار زمین: 
 شاید فکر کنید مرگبار ترین جانور روی زمین، یک شیر درنده در جنگل هاباشه یا یک کوسه در قعر دریاها و یا یک دایناسور غول پیکر بوده که منقرض شده؛ اما همه این جانوران از ابتدای خلقت تا حالا نمی تونن اندازه بشر دو پای تربیت نشده  که فقط دنبال برآورده کردن هوای نفس شیطانی اش هست خطرناک و مرگبار باشه. 
فقط یک ترامپ جانی در مدتی کوتاه بیشتر از کل درندگان، جنایت کرده و بانی هزاران آدم کشی بوده از بیگناهان آمریکایی گرفته تا کودکان
دانلود فیلم The Man From Nowhere 2010
خلاصه داستان :مردی از هیچ‌ کجا ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی لی جانگ بام می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، چا تائه سیک آدمی مرموز و گوشه‎گیر که یک مغازه‎ی امانت‎فروشی را اداره می‎کند ، در پی اتفاقاتی آغازگر انتقامی مرگبار می‌شود و…
ادامه مطلب
خداوند در عهد عتیق و در مزمور در خصوص بلایا و بیماری های مرگبار خطاب به ایمانداران چنین فرموده است :
 "به‌یقین، اوست که تو را از دام صیاد خواهد رهانید و از طاعون مرگبار . . . از خوف شب نخواهی ترسید، و نه از تیری که در روز می‌پرد؛ از طاعونی که در تاریکی راه می‌رود، بیم نخواهی داشت و نه از وبایی که در نیم‌روز هلاک می‌سازد. گرچه هزار تن در کنار تو فرو افتند، و ده هزار بر جانب راست تو، اما به تو نزدیک هم نخواهد آمد." (مزمور ۹۱: ‏۳ و ۵-‏۷).             
Batman: The Killing Joke 2016,x265 HEVC,بتمن,بتمن: شوخی کشنده,دانلود Batman: The Killing Joke 2016 720p,دانلود انیمیشن Batman: The Killing Joke 2016,دانلود انیمیشن بتمن شوخی مرگبار 2016,دانلود انیمیشن بتمن: شوخی مرگبار Batman: The Killing Joke 2016,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Batman: The Killing Joke 2016 1080p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
بیماری‌های عفونی مرگبار در طول تاریخ

بیماری‌های عفونی در طول تاریخ شیوع داشته، همه‌گیر شده و حتی عالم‌گیر شده و از قاره‌ای به قاره دیگر گسترش پیدا کرده است.
به گزارش ایسنا، داروهای مدرن و رعایت اصول بهداشتی به بشر کمک کرده تا بر
بیماری‌های عفونی مرگبار کنترل پیدا کرده و حتی بتوانند برخی از آنها همچون
آبله را ریشه کن کند اما برخی از آنها همچنان با انسان است و اغلب
قربانیان آنها از
کتاب مبارزه مرگبار
جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب مبارزه مرگبار

خرید کتاب عطش مبارزه - 1 با داستانی درخشان و ضرب آهنگی بی نقص نویسنده سوزان کالینز مترجم شبنم  نگاهی به کتاب هویت‌های مرگبار کتاب «هویت‌های مرگبار» (۱۹۹۸)، اثر امین معلوف (نویسندۀ لبنانی ـ فرانسوی و ... «آن‌چه من علیه آن مبارزه می‌کنم و همیشه خواهم کرد، ایده‌یی است که به موجب آن: یک طرف، یک ... آتش‌نشان اما با آتش مبارزه نمی‌کند، بلکه آن را در آغوش م
اگر سفری به شمال منطقه Valentine داشته باشید، درست در قسمت جنوبی خط راه آهنِ مرز Ambarino و New Hanover، زیر صخره بزرگ علامت هایی مرموز حکاکی شده و به سادگی می تواند حس کارآگاهی شما را بیدار کند. برای حل این معما می بایست فرآیند طولانی و هوشمندانه ای را پی بگیرید,در همین حد کافی است که کلید حل پازل مورد بحث در غاری مخفی حوالی جاده Ambarino نهفته است.
از روز گذشته نامه‌ای در فضای مجازی درباره فروش عطر مرگبار و فلج‌کننده‌ای در اطراف مدارس و دانشگاه‌ها منتشر شده است.
به گزارش مشرق، از روز گذشته تاکنون نامه ای در فضای مجازی درباره فروش عطر مرگبار و فلج کننده در اطراف مدارس و دانشگاه ها منتشر شده است.
ادامه مطلب
مقاله پیمان سلامتی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و Claudia Chaufan
دانشیار دانشگاه یورک کانادا در ژورنال معتبر پزشکی لنست
ترجمه فارسی متن مقاله:
از این ژورنال به دلیل اطلاع‌رسانی در مورد تأثیرات مخرب تحریمهای ایالات متحده بر سلامت در ایران سپاسگزاریم (1). 
تحریم‌ها شکلی از تنبیه مرگبار جمعی هستند (2). 
درحالیکه در تحریم از سلاحهای جنگی استفاده نمی‌شود، آنها اگر کشنده‌تر نباشند به همان اندازه مرگبار هستند.
ادامه مطلب
غذا خوردن عملی است که ما از اولین دقایقی که به دنیا آمده ایم یاد گرفتیم که انجام دهیم، اما آموزش نحوه انجام درست این کار می‌تواند یک عمر طول بکشد. از طرفی عادات اشتباه غذا خوردن می‌تواند باعث بروز هر عارضه‌ای از سوء هاضمه تا دندان درد شود و خطراتی برای سلامتی شما ایجاد کند که گاه جبران ناپذیر است. در ادامه به برخی از رایج‌ترین عادات نادرستی که اکثر ما در خوردن غذا با آن انس گرفته ایم، می‌پردازیم.
رایج‌ترین اشتباهات مرگبار در غذا خوردن
جدی
دانلود فیلم سینمایی آلیتا: فرشته جنگ Alita: Battle Angel 2019 با لینک مستقیم و نیم بها
ژانر: اکشن , ماجراجویی , علمی تخیلی
زبان: انگلیسی
کیفیت : 
فرمت : MKV
حجم : 
محصول : کشور آمریکا
ستارگان : Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly
کارگردان : Robert Rodriguez
داستان : بعد از اینکه دکتری مرموز به نام ایدو در حین جستجویش برای قطعات یک سایبورگ موجودی به نام آلیتا را پیدا می کند، او به یک موجود مرگبار و خطرناک تبدیل می شود. آلیتا نمی داند که چه کسی است و یا از کجا آمده است. تنها سر
بنام خالق عشق
یکی از دغدغه‌های بسیار مهمی که مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر تأکید و اهتمام خاصی به آن داشته و همگان را دعوت به چاره اندیشی در زمینه آن کرده‌اند مسأله سونامی کاهش جمعیت است، موضوع بسیار مهمی که در صورت بی‌توجهی و سهل انگاری در آن می‌تواند تبعات بسیار خطرناک، سیاسی، اجتماعی، امنیتی و اقتصادی را برای جامعه اسلامی به دنبال داشته باشد.
ادامه مطلب
رمان : زمزمه های مرموز عشقنویسنده : سمیرا ۱۰۰۰ژانر : عاشقانهتعداد صفحات : ۸۶خلاصه رمان زمزمه های مرموز عشق :در مورد یه دختر ساده اس دختری که تو زندگیش هیچ عشقی رو تجربه نکرده فقط محبت پدر و مادرشو میخواد ولی دریغ از این محبت به هر حال وارد دانشگاه میشه و با دختری به اسم شیرین اشنا مییشه و این شیرین خانم دختر پر شر و شوریه که میخواد هستی رو از لاک خودش دربیاره واسه همین اونو به جشن تولدش دعوت میکنه و هستی هم با هزار ضرب و زور بالاخره به این جشن می
هر سال، در تاریخ 31 می، سازمان بهداشت جهانی (WHO) و شرکای جهانی روز جهانی بدون تنباکو را جشن می گیرند (WNTD). کمپین سالانه فرصتی برای افزایش آگاهی از اثرات مضر و مرگبار مصرف دخانیات و قرار گرفتن در معرض دود و جلوگیری از استفاده از هر نوع تنباکو است.
ادامه مطلب
آیا راکستار به‌زودی GTA 6 را معرفی خواهد کرد؟ این خبری است که بسیاری از طرفداران این سری منتظر آن هستند و انتشار چند آرت‌ورک جدید مربوط به سری GTA توسط راکستار باعث شده تا احتمال رخ دادن این اتفاق در آینده‌ای نزدیک، قوت بگیرد.
ادامه مطلب
سوءمصرف مواد مخدر همواره با احتمال بروز عوارض جانبی جدی و مرگباری همچون اوردوز یا مصرف زیاد مواد مخدر همراه است. سوءمصرف الکل، مواد غیرقانونی مانند کوکائین یا داروهای تجویزی پزشک، مانند مسکن‌های مخدر، می‌تواند به ایجاد وابستگی یا اعتیاد بیانجامد. همچنین در بسیاری از موارد اگر رفتارهای مربوط به سوءمصرف مواد استمرار داشته باشد، احتمال اوردوز بالا خواهد بود.
داروهای تجویزی و مواد غیرقانونی بر سیستم عصبی مرکزی اثر می‌گذارد. سیستم عصبی
از پرطرفدارترین و معروف ترین بازی های اکشن از استودیوی بازیسازی Camouflaj می باشد که ابتدا برای سیستم عامل ای او اس عرضه شده بود. داستان بازی از این قرار است که شما در نقش شخصیت اصلی بازی یک تماس از یک زن دریافت می کنید که در مکانی مرموز گرفتار شده است!
ادامه مطلب
مجموعه فیلم های اره، درباره شخصی مجازا‌ت‌گر به نام جیگسا است که در هر قسمت افرادی را در یک مکان به دام انداخته است، و آن‌ها باید از قوانین مشخصی پیروی کنند و کارهای خواسته شده را انجام دهند، تا از این بازی مرگبار که برایشان تدارک دیده شده، زنده به در آیند…
ادامه مطلب
با مرگ سه نفر در کوه اورست، شمار کوهنوردانی که ظرف یک هفته در این کوه درگذشتند به هفت نفر رسید. این تعداد از مجموع کسانی که سال گذشته در اورست کشته شدند بیشتر است.
در سال جاری، ازدحام کوهنوردان در نزدیکی قله اورست بی‌سابقه بوده است و این سه نفر روز پنجشنبه و در حال بازگشت از قله به دلیل خستگی در میانه این ازدحام جانشان را از دست دادند. به گفته یکی از هماهنگ‌کننده‌های محلی، یکی از سه کوهنوردی که جانش را از دست داده، ۱۲ ساعت در ازدحام جمعیت گیر

32 Variations on an Original Theme in C minor, WoO 80
مهران مظلوم مقدم

از پر اجرا ترین آثار در میان مجموع بیست و دو تم و واریاسیون بتهوون. اگر چه، بتهوون، به دلیلی مرموز و ناشناخته آن را متعلق به خود نمی دانست. این اثر به فرم پاساکالیا نوشته شده است و اغلب می گویند در نیمۀ راه شاکن ویولن باخ و موومان پایانی سمفونی چهارم برامس قرار دارد.
راستیبیزار درسته نه بیذار :) البته اگر این غلط تعمدا نیست :))خصوصی گذاشتم که به قول خودتون غرور پسرانه‌تون حفظ شه

نیستی ! نه تو هستی نه من. هردومون بزرگ شدیم ! ولی این کامنت همیشه اینجا هست. شاید تا زمانی که پاک بشه از سرور های بیان... 

اون لحظه ثبت شده ! لحظه ای که شبیهش هیچ وقت تکرار نمیشه !  

یادش بخیر.. یه زمانی روابط اجتماعیم مزخرف بود ... ولی مینوشتم . مثل یه نویسنده درست و حسابی . الان نگاهم بکن. شدم یه ادم معمولی .‌

هیچ وقت ندیدمت :) تو تن
این فیلم که سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های جومانجی هست ، یک بار دیگر ماجراجویی‌های چهار نوجوان قسمت دوم را دنبال می‌کند که دوباره وارد دنیای اسرارآمیر جومانجی با ظاهرهای متفاوت می‌شوند. دنیایی خطرناک پر از جانوران مختلف همراه با جنگلی انبوه و حاوی چندین مدل پازل و تله‌ی مرگبار و…
این فیلم که سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های جومانجی هست ، یک بار دیگر ماجراجویی‌های چهار نوجوان قسمت دوم را دنبال می‌کند که دوباره وارد دنیای اسرارآمیر جومانجی با ظاهرهای متفاوت می‌شوند. دنیایی خطرناک پر از جانوران مختلف همراه با جنگلی انبوه و حاوی چندین مدل پازل و تله‌ی مرگبار و…
امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: رعایت حقوق شهروندی و قوانین راهنمایی و رانندگی از نظر شرعی واجب است و همگان باید به این قوانین احترام بگذارند.
به گزارش شریعت نیوز مولوی عبدالصمد کریم زائی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر اظهار داشت: آموزش اقشار و گروه‌های مختلف مردم می‌تواند راهکاری مناسب برای جلوگیری از تصادفات باشد.
وی مرگ و میر ناشی از تصادفات در جاده‌های سیستان و بلوچستان را نگران کننده خوا
عنوان: حواس پرتی مرگبارنویسنده: جین واینگارتنمترجم: مجتبی هاتفنشر:  ترجمان علوم انسانیتعداد صفحات: 112سال نشر: چاپ اول 1397
جین واینگارتن روزنامه‌نویس است و بخاطر دو جستاری که در این کتاب آورده شده‌اند، برنده جایزه پولیتز شده است. دو جستار «مرواریدهای قبل صبحانه» و «حواس‌پرتی مرگبار» به مهمترین عادت‌های انسان در دوران مدرن اشاره می‌کند: همیشه در عجله بودن و حواس‌پرتی. در مقدمه تمام آنچه که قرار است در طول کتاب فهمیده شود، آورده شده است. م
گربه خال‌زنگاری (نام علمی: Prionailurus rubiginosus) نام یک گونه از سرده پلنگ‌گربه‌های آسیایی است.
گربه خال زنگاری(Rusty Spotted Cat ) یک گربه وحشی بسیار کوچک شاید کوچیکتر از یک کف دست، که در جنگلهای برگریز سریلانکا زندگی می‌کند که به آن لقب کوچکترین گربه جهان را داده اند. این شکارچی مرگبار که از پرندگان و جوندگان کوچک تغذیه میکند بخاطر جثه کوچک قادر به استتار بسیار خوب و نزدیک شدن به طعمه است.
نمیدونم من از دید اطرافیان آدم بسیار مرموز و شیادی هستم !!!! سال قبل کسی بهم گفت " بیش از حد مظلوم نمایی میکنی؟ " شاید حق با اون بوده و هست !!! من فقط مظلوم نمایی میکنم و هیچ خبری از درد و ناامیدی نیست !! یا یکی دیگه بهم گفت تو دو سوم ت توی زمین ! شاید حق با اون هاست ولی نمیدونم من فقط میخوام خودم باشم یعنی من با درد بی حوصله ام و نمیتونم بخندم وقتی درد دارم ...شاید هم حق با کس دیگری ست باید پارک مو عوض کنم
سلام رییس! ابر هستی با شما صحبت میکند!

دلمان برایتان تنگ شده بود رییس! آخر چند وقتی می شود دست از کمیک کشیدن برداشته ام، خودتان بهتر می دانید که مدرسه نمی گذارد!

آریانای خفن در شرف ترک گروه است، چون مدت هاست خبری از او نداریم. سوپر ریحانه گروه را ترک کرده و سوپر نیروانا هم مشکوک به خیانت است.

فقط من و پرسون آتشین مانده ایم. با رزای مرموز هم صلح کرده ایم، روح هدیه و ستاکولا هم دست از منفی بودن کشیده اند.

از وقتی که کلاس ششم تمام شده و ما هم ا
اگر حتی کمی علاقه‌مند به دنیای ارزهای دیجیتال باشید، حتما
تاکنون نام ریپل، این ارز دیجیتال مرموز را شنیده‌اید. این پست یک راهنمای
جامع است که به تمام سوالات اساسی شما در مورد ریپل پاسخ می‌دهد. در ادامه
با ارزدیجیتال همراه باشید.
ادامه مطلب
او با دستان مضطرب و لرزانش تکه پرتقالی را برمی‌دارد و می‌فشارد و می‌چکاند آبش را در استکانِ عرق. در لب به سلامتیِ او می‌گویم و در دل به سلامتیِ تو. بالا می‌روم و دهانم تلخ‌ می‌شود و درونم گرم. تو اما همیشه پنهان در استکانِ آخر بودی. جا خوش کرده در آن خیسیِ کمرنگِ ارغوانیِِ لزجِِ چسیبیده به تهِ استکان. با ان لبخند مرموز و چشمان سیاه روزگارسانت به حرف می‌آمدی انگار که ببینم هنوز هم به یاد من هستی و هنوز هم برای من و به یاد من می‌نوشی و مست می
دانلود دوبله فارسی فیلم Seven Deaths by Prescription 1975کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Gérard Depardieu, Jane Birkin, Michel Piccoli, Monique Mélinand
کارگردان : Jacques Rouffio
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۷
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : هفت گناه مرگبار
خلاصه داستان : ”یک دکتر جراح متوسط در کلینیکی در یک شهر کوچک استانی دچار حمله قلبی می شود درست قبل از عمل جراحی……
دانلود دوبله فارسی فیلم Seven Deaths by Prescription 1975کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Gérard Depardieu, Jane Birkin, Michel Piccoli, Monique Mélinand
کارگردان : Jacques Rouffio
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۷
زبان : دوبله فارسی
نام پارسی فیلم : هفت گناه مرگبار
خلاصه داستان : ”یک دکتر جراح متوسط در کلینیکی در یک شهر کوچک استانی دچار حمله قلبی می شود درست قبل از عمل جراحی……
نانسی درو، کاراگاه مشهور برای تحقیق بر روی آتش سوزی های اخیر در املاک Hathorne به شهر Salem در ماساچوست سفر کرده است. املاک هاتورن در اصل توسط قاضی جان هاتورن ساخته شده و حدود 102 سال بعد توسط نواده او گسترش پیدا کرده است. اما زمانی که وارث این املاک در گذشت املاک هاتورن به عنوان دارایی شهرداری معرفی شد و درست زمانی که شهرداری به دنبال شخصی برای مدیریت این املاک بود، به یکباره تمام املاک به آتش کشیده شد. با انجام تحقیقات اولیه، مدارک اندکی در صحنه حا
دانلود دوبله فارسی فیلم Dark of the Sun 1968کیفیت BluRay 1080p اضافه شددانلود
بازیگران  : Peter Carsten, Rod Taylor, Yvette Mimieux
کارگردان : Jack Cardiff
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۶۸
زبان : زیرنویس
نام پارسی فیلم : مزدوران
خلاصه داستان : ”گروهی از مزدوران به رهبری کاپیتان کری از طریق کنگو جنگ زده به منطقه مرگبار میروند تا با ارتش رقیب مبارزه کنند و ۵۰ میلیون دلار از الماس های بریده نشده را به سرقت ببرن”
The Forest یک بازی مهیج در سبک اکشن، جنگی و ترسناک است که توسط استودیو Endnights Games ساخته شده است و در سال 2014 برای کامپیوتر منتشر شده است. شما به عنوان یک مسافر جت مسافربری از حادثه سقوط زنده مانده اید. هنگامی که به هوش میایید خود را در جنگل مرموز پیدا میکنید و باید از این جنگل و آدم خوارهایش نجات پیدا کنید.
ادامه مطلب
رمان خون اشام مرموز جلد اولنویسنده: ال.جی.اسمیت تعداد صفحات: ۱۲۶ژانرترسناک فانتزی خلاصه:پاپی دختری شانزده ساله است که برادری دوقلو به اسم فیلیپ دارد و دختری بسیار شاد و سرزنده است که در 5 سالگی وقتی تعدادی از بچه های بزرگتر جیمز رو اذیت می کردند به کمکش می ره و از او اون موقع، پاپی و جیمز بهترین دوستان هم هستند اما در اولین روز تعطیلات تابستانی متوجه می شن که پاپی سرطان داره و خیلی زود قراره بمیره و ...
در سال 2008 پسر بچه ی 6 ساله ای هر شب از خواب به صورت هراسان بلند میشد و اظهار داشت کسی هنگامی که او خواب است نگاهش میکند. خانواده او توجهی به این موضوع نمیکردند تا اینکه روزی متوجه شدن خانه ای که در ان زندگی میکنند در واقع خانه یک پیر زن تنهایی بود که خودش را با قهوه سمی شده کشته بود.
ادامه مطلب
در تمام طول تاریکی سیرسیرکها فریاد زدند ماه ای ماه بزرگ در تمام طول تاریکی شاخه ها با آن دستان دراز که از آنها آهی شهوتناک سوی بالا می رفت و نسیم تسلیم به فرامین خدایانی نشناخته و مرموز و هزاران نفس پنهان در زندگی مخفی خاک و در آن دایره سیار نورانی شبتاب دقدقه در سقف چوبین لیلی در پره غوکها در مرداب همه با هم ‌ ‚ همه با هم یکریز تا سپیده دم فریاد زدند ماه ای ماه بزرگ ... در تمام طول تاریکی ماه در مهتابی شعله کشید ماه دل تنهای شب خود بود داشت در ب
روی کوه ایستاده بودند و نگاهشان را به گوشه ای دوخته بودند.
انها دوازده نفر بودند،ردای قرمز-سیاه رنگ و ماسک قرمز بالماسکه بدنشان را پوشانده بود. یکی شان گفت:
_احمق. همشون احمقن.
زمزمه ای در تایید این حرف بلند شد. همان صدا رو کرد به شخصی که جلوی همه استاده بود و گفت:
_کی باید حمله کنیم؟
مرد جواب اورا نداد. به جایش گفت:
_طلسم رو بخونین. (دستش را به طرف حنجره اش برد و جرقه ای کهربایی رنگ داخل ان رفت)
همه از او پیروی کرد،مرد دوباره شروع به صحبت کرد،صدایش
دومینیک تورتو و لتی اکنون در ماه عسل بسر می برند. برایان و میا نیز از کارها کناره گیری کرده اند. اما در این میان زنی مرموز، دومینیک تورتو را بار دیگر وارد دنیای جرم و جنایت می کند به طوری که او حتی به نزدیکترین افراد خانواده اش نیز خیانت می کند...
ادامه مطلب
تصور کن در مقطع زمانی هستیم که هر عطسه حکم شلیک یه خمپاره مستقیم از فاصله نزدیک رو داره؛ 
بعد تو یه آدم به شدت حساسیتی هستی که موقع استرس یا ناراحتی شدت حساسیتت دوبرابر می‌شه تا جایی که می‌تونی در هر ثانیه سه بار عطسه کنی ‍♀️ پس در واقع تو یه سلاح جنگی مرگبار محسوب می‌شی که خونت حلاله
دلا بسوووووزه
گرچه سال های بی خبری از «سید مغیّب»، امام موسی صدر می گذرد لکن مردم ما وانقلابیون فرزندان خمینی و رهروان خامنه ای او را به ورطه فراموشی نخواهند سپرد. اما گویا گرد مرگبار فراموشی بر سر مسوولین پاشیده شده که این جگرگوشه و فرزند مظلوم انقلاب را -از روی تعمد یا بی کفایتی- پیگیری جدی نکرده اند. لکن دنیا از وزارت خارجه ای که از دارندگان پاسپورت آن کشور حمایت و پیگیری نمی کنند، به نیکــی یاد نخواهد کرد.
این مستند با نام «هشت بهانه کوچک برای یادآوری»

فیلم جومانجی سطح بعدی 2019 ; این فیلم، دومین قسمت از سری فیلم‌های جومانجی است. باری دیگر ماجراجویی‌های چهار نوجوان قسمت دوم را دنبال می‌کند که دوباره وارد دنیای اسرارآمیر جومانجی با ظاهرهای متفاوت می‌شوند. اما کشف می کنند که هیچ چیز به اندازه انتظار آنها نیست. دنیایی خطرناک پر از جانوران مختلف، از بیابان های خشک به کوه های برفی همراه با جنگلی انبوه و حاوی چندین مدل پازل و تله‌ی مرگبار و...
ادامه مطلب
رنگ بنفش طراحی لباس 
این رنگ فرعی از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به وجود می آید خصو صیات این رنگ،سردی ، کناره گیری، انزوا طلبی وبی طرفی و کنایه از خون و غم و اندوه و تسلیم است. این رنگ نمایشگر بی خبری و بی اختیاری و ظلم و دشواری است ورنگی مرموز و بر انگیزاننده احساسات است.

بوی ماه مهرم اومد ولی هنوز هوا گرمه چرا؟!
داشتم وب گردی میکردم .
چه وب هایی که تموم شده بودن و تاریخ انقضا شون سررسیده بود و چه وب های سرحال و تازه شروع شده همشون یه غم خاصی دارن یا یه سرخوشی زود گذر ولی نمیدونم چرا من همیشه پابرجام:)
راستش فعلا همین بسه واسه پست دوم تا دستم راه بیافته دوباره بخوام آپ کنم
________
پ.ن:
به خودتون برسید تو این پاییز مرموز که سرما نخورید :)
دستمو بریدم خونسرد باشید :)
حدود سه چهار ماهی هست که شاید فقط دو سه بار اونم تا سر خیابون از خونه
بیرون رفتم و صبح تا شب مشغول پایان نامه علی بودم. اینقدر این مدت از
خودم غافل بودم که برام خیلی سخت شده پامو بیرون از خونه بگذارم و بین مردم
برم. حس می کنم در خونه باز بشه نور شدید و آزار دهنده ای به صورتم می
خوره و وحشت سر تا پامو میگیره. این شرایط منو یاد زن مرموز رمان آرزوهای
بزرگ میندازه. خانم هاویشام به نظرم عجیب ترین زن خلق شده در داستانهاس و
جالبه من همیشه باهاش همذا
امروزه پیش دماغ های بسیاری ویندوز Core OS را سیستم عاملی برای دستگاه های قبیله بعدی مایکروسافت مشابه سرفیس هاب و هولولنز و دستگاه تاشو با دو صفحه ارائه می دانند.مقاله های مرتبط:همه چیز درباره ویندوز Core OS؛ آینده جهیز عامل مایکروسافتWindows Core OS احتمالا جهیز عاملی با رویکرد ابری خواهد بودبرابر یاوه اخیر، مایکروسافت قصد دارد در رویداد دوم اکتبر (دهم مهر) درباره ی وسیله تاشو با دو صفحه نمایش با اسم اشاره «قنطورس» (Centaurus) گفتگو بطی ء.چند روز قبل، سی
سریال “Siren” ما را به درون شهری به نام “بریستول کوو” می‌برد، شهری که بیشتر برای افسانه‌هایی شناخته می‌شود که می‌گوید این شهر زمانی خانه پریان دریایی بوده است. هنگامی که دختری مرموز وارد شهر می‌شود، تمام این فرهنگ‌های عامه رنگ واقعیت و حقیقی به خود م…برای دانلود سریال به ادامه ی مطلب بروید.
ادامه مطلب
همه چیز از یک دفترچه چرمی مرموز شروع شد، که همیشه آن را به خودش چسبانده بود و در هر حالی چیزی در آن می‌نوشت. مفتون کلمات در هم تنیده و بر‌هم ریخته‌ی روی صفحات سیاه‌شده‌ بود که گاهی هیچ معنی بدرد بخور و مفیدی را نمی‌توانستی از آن بیرون بکشی.
ادامه مطلب
داستان: راهبه ، فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کورین هاردی می‎باشد. این فیلم داستان کشیشی به نام پدر برک را روایت می‌کند که دارای گذشته‎ی ناگوار و تاریکی هست و برای بررسی علت مرگ مرموز یک راهبه به رومانی فرستاده می‌شود. اما…
هکرقلب من هلیا….ملقب به هکر قلب…و تو پسری مرموز….ملقب به هکر ماشین…من دختری که نه عاشق بوده و نه سعی به معشوق شدن داشته…داستان من و تو داستان دو آدمی است پر غرور…باخت از آن من نیست…..عشق من تو را به زانو در خواهد
ادامه مطلب
بررسی موسیقی متن سریال وست ورلد
تم اصلی موسیقی وست ورلد پیانو است که رامین جوادی به خوبی می‌داند چطور
برای این ساز آهنگ بسازد. دو جریان در موسیقی متن سریال مشهور است، یکی
موسیقی مربوط به وست ورلد و دیگری موسیقی اتاق‌های کنترل سرد و دنیای
واقعی. او با ترکیب سازهای زهی حالتی مرموز و خیالی به موسیقی داده است.
نقد و بررسی موسیقی متن فیلم های سینمایی
سلام
می خوام یه داستان کوتاه بگم و تجربه‌ای که ازش کسب شد. جایی خوندم در شخصیت انسان سه بعد وجود داره، بعدی که به خانواده ش نشون میده، بعدی که غریبه‌ترها می‌بینند و بعدی که فقط خودش میدونه! 
از بچگی از دوست و آشنا می‌گفتن من چقدر آروم و خون سردم، مرموز هم می‌گفتن یا بچه مثبت! در حالی که اینها بخشی از من هستند یا شاید تلقین محیط به من! ولی من خودم می دونم نه اون قدری مثبتم که اون ها فکر می کنن و نه اون قدری بی احساس و بی تفاوت، و بعدی از وجودم شی
سابقه نداشته اینجوری بشه یه ویروس خیلی  باحال از یه حشره مرموز که تازه هشدارش تو سیما شروع شده و من هم جزو اولین نفرات گیرنده هستم . صورتم به گا رفته پوستم به تف بنده انقدر خارش صورت گرفتم که فقط دارم از صورتم به جای پوست های زخمی آبه مایل به زرد دارم جدا میکنم . 
پ نوشت : 50 ت برای سه دقیقه پول ویزت دکتر پوست :(
پ نوشت : حشره ، پروانه و... هر موجود  دیگه که شب و روز تو خیاباون ولن دست نزنید و حتی نزارید روتون بشینن در صورت نشستن به زودی به چیز خواهید ر
کریستف نه تنها با گفتگو ، بلکه با سکوت و حتی با نگاه خود در دیگران اثر می گذاشت . بعضی انسانهای نیک نفس با صفای درونی خود فضای اطرافشان را روشن می سازند . کریستف نیز روشنایی قلب و روح خود را در اطراف می پراکند و این روشنایی مثل حرارت جانبخش بهار ، حتی از دیوارها و درهای بسته ی خانه ها می گذشت و در دل و جان کسانی که اندوه تنهایی و ناتوانی آزارشان می داد تاثیر می گذاشت و راستی که انسانها چه قدر می توانند در همدیگر تاثیر بگذارند . هم کسی که اثر می گذا
همیشه وقتی از
سر کار میومدم و کلید رو توی قفل می چرخوندم، پسرم می دوید و میومد پشت در و دستش
رو دراز می کرد و می گفت: «چی خریدی برام؟» امروز اما خبری از این بازی تکراری
نبود.

روی مبل
نشستم. دست همسرم رو گرفته بود و دوتایی اومدن پیش من نشستن. همسرم ساکت بود.
انگار قبلا متقاعد شده بود. پسرم شروع کرد:

- من می دونم
یک ماه دیگه سالگرد ازدواج شماست

- علیک سلام،
خوب که چی؟

- من «فیلبند»
رو انتخاب کردم. البته انتخاب سختی بود ولی به کمک #باماگرد انجامش دادی
Justice League vs the Fatal Five 2019 1080p BluRay,تماشای آنلاین انیمیشن,دانلود انیمیشن Justice League vs the Fatal Five دوبله فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن لیگ عدالت علیه پنج ویرانگر,دانلود زیرنویس فارسی Justice League vs the Fatal Five 2019,دانلود کارتون لیگ عدالت علیه پنج ویرانگر,دانلود نیم بها,دوبله فارسی انیمیشن لیگ عدالت علیه 5 مرگبار 2019,لیگ عدالت,لیگ عدالت علیه فتال فایو,
ادامه مطلب
خسارت تصادف‌های جاده‌ای ایران "معادل پنج درصد تولید ناخالص ملی (GNP) است".
تیمور حسینی، رئیس پلیس راه کشور می‌گوید: "معادل پنج درصد از تولید ناخالص ملی، سالانه در تصادف‌ها از بین می رود."
این به معنای سالانه ٢٢ میلیارد دلار خسارت است.
در سال گذشته بیش از ١٧ هزار نفر در تصادفات رانندگی ایران کشته شدند.
رئیس پلیس راه کشور گفته ۹۰ درصد از تصادف‌ها به دلیل "عامل انسانی" رخ داده‌اند. اما آیا سزا و تاوان یک اشتباه راننده مانند خستگی و خواب آلودگی، ب
دکتر Rosling اپیدمیولوژیست مشهور سوئدی خاطره خود از دعوت به کوبا و ملاقات با فیدل کاسترو را بدین صورت تعریف می‌کند:
"در سال ۱۹۹۱ در بین کشاورزان  تهیدست در استانی که کشت تنباکو در آن انجام می‌شد بیماری کور رنگی به همراه مشکلات عصبی همچون از دست دادن حس در دست و پاها شایع شده بود … از زمان سقوط اتحاد جماهیر شوروی، هیچ کمکی از آنجا نمی‌رسید.
اپیدمیولوژیست‌های کوبایی در جستجوی تعدادی محقق خارجی باتجربه با من تماس گرفتند … در اولین روز پس از ورو
لیتا فرشته جنگ ، فیلمی اکشن و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی رابرت رودریگز می‌باشد. داستان این فیلم در مورد موجودی به نام آلیتا است که از دوران ناامیدی سر بر آورده است. داستان فیلم در قرن بیست و ششم و سیصد سال بعد از یک فروپاشی اجتماعی بزرگ اتفاق می‌افتد که توسط یک سرگرد جنگی شروع شده‌ است. در دوره‌ای که پیشرفت تکنولوژی بسیار بالا است ، آلیتا توسط دکتری مرموز به نام دکتر ایدو که در حال جمع آوری قطعات یک سایبورگ است ، پیدا می‌شود و…
روز پنج شنبه هفته گذشته،در یک سانحه رانندگی در محور همدان ـ
اسدآباد یک مرد 54 ساله کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.
سرهنگ "جمشید باقری" فرمانده انتظامی شهرستان همدان با اعلام این خبربه سایت پلیس گفت: در پی گزارش یک
فقره تصادف فوتی در محور همدان ـ اسد آباد به مرکز فوریت های پلیسی 110،
بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 17 همدان برای بررسی به محل اعزام شدند.

در بررسی های مقدماتی مشخص شد، یک سواری پیکان با
یک  سواری پژو 405 برخورد کرده که در نتیجه آن،
طبق مصوبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در روز یکشنبه 14 اردیبهشت، مقرر شد "عدم التزام عملی داوطلبان انتخابات به اسلام، با حکم قطعی دادگاه صالح مبنی بر فساد مالی یا اخلاقی وی اثبات شود". در این خصوص چند مورد قابل اشاره وتامل است.
اول:التزام عملی به اسلام خلاف تصور برخی ، تنها نماز خواندن و روزه گرفتن نیست .چه بسا افرادی واجد چنین ویژگیهایی باشند اما التزام عملی به اسلام نداشته باشند .
دوم:عدم التزام عملی می تواند هر فعل حرامی را که از شخص صادر می
لیتا فرشته جنگ ، فیلمی اکشن و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی رابرت رودریگز می‌باشد. داستان این فیلم در مورد موجودی به نام آلیتا است که از دوران ناامیدی سر بر آورده است. داستان فیلم در قرن بیست و ششم و سیصد سال بعد از یک فروپاشی اجتماعی بزرگ اتفاق می‌افتد که توسط یک سرگرد جنگی شروع شده‌ است. در دوره‌ای که پیشرفت تکنولوژی بسیار بالا است ، آلیتا توسط دکتری مرموز به نام دکتر ایدو که در حال جمع آوری قطعات یک سایبورگ است ، پیدا می‌شود و…
این روزها دنیا شرایط عجیبی را تجربه میکند! ویروس عجیب و ناشناخته ای از یک شهر دور افتاده در چین به نام ووهان منتشر شد! میگویند که منشا این ویروس مهلک خفاش است! اما دلایل علمی و رسمی نیست که بر این ادعا صحه بگذارد! تنها ساختار این ویروس با ژن خفاش و مورچه خوار همخوانی دارد! از طرفی میگویند احتمال حمله ی بیولوژیکی وجود دارد! اصلا اینها چه اهمیتی دارد؟ مهم این است که این ویروس مرگبار انتشار یافته و اکنون پشت در خانه هایمان است! مهم این است که با اس

بازیگران : Sylvester Stallone, Paz Vega, Louis Mandylor
کارگردان : Adrian Grunberg
نویسندگان : Matthew Cirulnick
ژانر: اکشن | ماجراجویی

خلاصه داستان : در خلاصه داستان این فیلم آمده است که رامبو باید با گذشته خود مقابله کند و مهارت های رزمی بی رحم خود را از بین ببرد تا انتقام گیری در ماموریت نهایی باشد. یک سفر مرگبار انتقام، رامبو: خون عاشق آخرین فصل سریال افسانه ای است.

ادامه مطلب
نویسنده رمان: الناز دادخواه*ژانر:ترسناک*تعدادصفحات:275
خلاصه رمان : همیشه به دنبال چیزهای مرموز و عجیب بود.هیچ وقت ترس مانع کشف کردنش نمی شد.دنبال هر رد و موضوع جالبی می رفت تا به نتیجه برسد.همین موضوع ها سرنوشتش را عوض کرد و کنجکاوی بیش از حدش منجر به یک درد پایان ناپذیر شد.دردی سخت و نفس گیر که از او یک آدم دیگر ساخت یک غریبه یک درنده…

‍ #هم_اندیشان #معرفی_کتاب
▪️ویروسی عجیب شناسایی شده‌است که گفته می‌شود بیشتر کشورهای دنیا را آلوده کرده و رسانه‌ها اعلام کرده اند که هیچ راهی هم برای ساختن ضد ویروس نیست....▪️
▫️خیلی ها عقیده دارند ساخت و انتشار این ویروس مرگبار عمداً صورت گرفته.
▫️آن ها میگویند یک توطئه پشت قضیه است.
▫️میگویند از زمانی که جهان در آستانه انقلاب بزرگ قرار گرفت، این ویروس مشکوک گسترش یافت.

ادامه مطلب
پیش پای دلت زمین خوردم
حال من بهتر است از دیروز
این گزارش اگر دلت را زد
گوشه ای کِز کن و بمیرو بسوز
آمدم تا پیام صلح دهم
به تو ای کینه توز جنگ افروز
تو خودت را عقب کشیدی و من
مانده ام از حماقت تو هنوز
من زمین خوردم و تو خندیدی
خنده نه، نیشخندکی مرموز
پس به تنهایی دلت خوش باش
همه ی عمرِمانده، چون امروز
محمد رحیمی

داستان فیلم
در فیلم 1917 ، در سال ۱۹۱۷ میلادی و در بحبوحه جنگ جهانی اول، دو سرباز
جوان بریتانیایی مامور می‌شوند که به عمق خاک دشمن نفوذ کنند و یک پیام
بسیار مهم را به نیروهای خودی برسانند تا از گرفتار شدن ۱۶۰۰ سرباز در دام
مرگبار دشمن جلوگیری نمایند و…

ژانر: درام | جنگی   سال تولید: 2019 میلادی

برای دانلود فیلم 1917 اینجا را کلیک کنید
توم ریدر ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی رور اوثاگ است. در این فیلم آلیسیا ویکاندر بازیگر بسیار مطرح سینمای جهان به ایفای نقش می‌پردازد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، لارا کرافت ، فرزند مستقل و مستبد ماجراجوی گمشده لرد ریچارد کرافت ، باید از توانایی‌هاش فراتر از حد استفاده کند و به جزیره‌ای مرموز برود تا پدرش را که در آنجا ناپدید شده است‌ ، پیدا کند. اما…
ادامه مطلب
همه مردم به همان دلیلی به شهربازی می روند که به خاطرش فیلم ترسناک نگاه می کنند! آن ها به دنبال هیجان و آدرنالین هستند و خیلی هایشان از ترسیدن استقبال می کنند! اما این وسط یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن هم این است که در شهربازی ها برعکس فیلم های ترسناک، به صورت واقعی آدم ها کشته می شوند و هیجانات آن در دنیای واقعی اتفاق می افتد. شاید باورش برایتان سخت باشد، اما خیلی از شهربازی های بزرگ و خوب دنیا کشته های زیادی داده اند! ما در ادامه به شما ترسناک تری
اگرچه همچنان پاگندۀ افسانه ای نشان داده نمی شود، در یکی از غارهای دور افتاده شمال شرقی Grizzlies West می توانید با بیگ فوت برای دقایقی هم صحبت شوید. برای شروع این ایستر اگ ابتدا می بایست تا دریاچه کوچک Calumet Ravine در شمال Baccus Station سوارکاری کنید. در این محل مجموعه ای مرموز از پرنده های سیاه رنگ شما را تا اقامتگاه موجود خارق العاده مورد نظر هدایت می کنند. هنگامی که به غار می رسید، هیولای درمانده و تنها سفره دلش را باز کرده و از سبک زندگی اش و اینکه مردم می
استودیو From Software ید طویلی در ساخت عناوین سخت، مرموز و اعتیادآور دارد. کما این‌ که تا کنون سه عنوان موفق از سری دارک ‌سولز را خلق نموده و همان‌طور که مستحضر هستید، این آثار شاخه‌ا‌ی فرعی در ژانر نقش آفرینی را بنیان‌گذاری نموده‌اند. شاخه‌ای که امروزه آن‌را با عنوان Souls Like می‌شناسیم و عناوین متعددی از ویژگی‌های آن الگو گرفته‌اند. هنگام معرفی بازی Sekiro: Shadows Die Twice اطلاعاتی ضد و نقیض از ویژگی‌های آن منتشر شد که منجر به نگرانی برخی از طرفدا
ایده‌های درآمد منفعلانه که می‌توانید همین امروز شروع کنید.
آیا رابرت کیوساکی را می‌شناسید؟ میلیونری که برای اولین بار در کتابش از راز و رمز پول درآوردن و ثروتمند شدن پرده برداشت. او در کتابش با زبانی ساده و گویا نکاتی را بازگو کرد که هر فردی با فراگیری و عمل به آن می‌تواند پایه‌های مالی زندگی‌اش را بهبود بخشد.
اما در این کتاب مرموز به چه چیز مهمی اشاره‌شده‌است؟
حرف اصلی رابرت کیوساکی در این کتاب در مورد درآمد منفعل است.
ادامه مطلب
کتاب رمان گتسبی بزرگ
نویسنده: اف. اسکات فیتز جرالد
ناشر : داریوش
رقعی شومیز
248 صفحه
این رمان آمیخته با خاطره‌هایی شخصی است
که با نثری پرتحرک بیان شده است. جی. ‌گتسبی، جوان جاه‌طلب و احساساتی‌ای
است که در واقع جیمز گتس نام دارد و جنگ 1917ـ1918 را با درجة افسری به
پایان برده است. وی بعدها به یک قاچاقچی ماهر با شخصیتی مرموز تبدیل
می‌شود. او در اوج ثروت و جشن‌هایی که خود به راه می‌اندازد باز هم پسری
است در درون غمگین و متأثر. گتسبی بزرگ هجو گزنده
ایده‌های درآمد منفعلانه که می‌توانید همین امروز شروع کنید.
آیا رابرت کیوساکی را می‌شناسید؟ میلیونری که برای اولین بار در کتابش از راز و رمز پول درآوردن و ثروتمند شدن پرده برداشت. او در کتابش با زبانی ساده و گویا نکاتی را بازگو کرد که هر فردی با فراگیری و عمل به آن می‌تواند پایه‌های مالی زندگی‌اش را بهبود بخشد.
اما در این کتاب مرموز به چه چیز مهمی اشاره‌شده‌است؟
حرف اصلی رابرت کیوساکی در این کتاب در مورد درآمد منفعل است.
ادامه مطلب
دانلود Mystery Match 2.22.0 بازی تطبیق مرموز اندروید
1398.11.9omid4503 بازدید0 نظرگوگل پلی
20
1
2
3
4
5

Mystery Match یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی Outplay Entertainment Ltd می باشد که در مارکت اندروید منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید تطبیق دادن و کنار هم قرار دادن سه یا بیشتر از جواهرات مشابه آنها را از یکدیگر حذف کنید. همچنین می توانید از انواع بوسترها استفاده کنید و امتیاز کسب کنید و مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید. در طول راه با شخصیت های مختلف رو به رو خواهید
آب در زندگی انسان یک منبع مهم به شمار می رود و نوشیدن آب سالم برای بدن بسیار ضروری می باشد چرا که بیش از 70 درصد بدن انسان را آب تشکیل داده است. کاربرد آب در زندگی انسان به قدری وسیع است که در صورت نبود این منبع مهم دچار مشکلات فراوانی می شویم. نفوذ آلودگی به آب و وجود نیترات در فاضلاب های انسانی، سبب افزایش آلودگی لایه های مختلف خاک و منابع آبی بسیاری شده است که این برای سلامتی بسیار خطرناک بوده و می تواند منجر به بروز بیماری های مرگبار می شود.
ا
‌متاسفانه هفته گذشته یک راننده مسن حین خروج از
پارکینگی در شهرک الوند همدان، در حالی که دنده عقب حرکت می‌کرده با نوه خودش برخورد کرده و باعث
مرگ دختر بچه ۴ ساله شد.بارها از این دست اتفاقات افتاده ولی درس
عبرت نمی‌گیریم. مگر هزینه نصب یک دوربین یا سنسور دنده چقدر میشه که
اینجوری خودتون و یک ایل رو داغدار می‌کنید؟؟؟

شرکت‌های خودروساز که فقط
به فکر سود و جیب خودشون هستن، حداقل خودمون به فکر باشیم.
+حتما دوربین
یا سنسور دنده عقب روی خودرو
کاش بر ساحل رودی خاموش عطر مرموز گیاهی بودم چو بر آنجا گذرت می افتاد به سرا پای تو لب می سودم کاش چون نای شبان می خواندم بنوای دل دیوانه تو خفته بر هودج مواج نسیم میگذشتم ز در خانه تو کاش چون پرتو خورشید بهار سحر از پنجره می تابیدم از پس پرده لرزان حریر رنگ چشمان ترا میدیدم کاش در بزم فروزنده تو خنده جام شرابی بودم کاش در نیمه شبی درد آلود سستی و مستی خوابی بودم کاش چون آینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو صبحگاهان به تنم می لغزید گرمی دست نواز
- ای انسان مرموز، آنکه بیش از همه دوست می‌داری کیست؟ 
پدرت؟ مادرت؟ خواهرت یا برادرت؟
- نه پدر دارم، نه مادر، نه خواهر و نه برادر.
- دوستانت؟
- سخنی بر زبان می‌آورید که معنایش هنوز برایم ناشناخته مانده.
- وطنت؟
- نمی‌دانم که در کدام نقطه از جهان است.
-زیبایی؟
- او را دوست می‌داشتم، اگر به کمال رسیده و جاودانی بود.
-زر؟
- از آن بیزارم همانگونه که شما از خدا بیزارید.
- آه، پس چه دوست‌داری، ای غریبه‌ی شگفت انگیز؟
- من ابرها را دوست دارم...ابرهایی که م
از بین یادداشت های فضای مجازی این دو مطلب از سات های 598 و تابناک با تو برایم جالب توجه بود.
مقاله سایت 598 با عنوان: 
خسارت سنگین دولت روحانی بر اعتماد عمومی و سرمایه های اجتماعی انقلاب
و مقاله سایت تابناک با تو با عنوان:

ماجرای مرموز همه‌ی فرزندان مسئولان که کشته شده‌اند
با یک کلیک مخاطب این دو یادداشت باشید.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور/
سند «طلاق» حذف می‌شود
اسکیزوفرنی جنونی که جوانان را هدف می‌گیرید
تازه‌ترین قیمت ها از بازار سکه و ارز
عوارض استفاده از رانیتیدین چیست؟
حقوق کارمندان و بازنشستگان سال

آینده ۱۵ درصد افزایش می‌یابد
امسال کارکنان چقدر عیدی می‌گیرند؟
چگونه بفهمیم که چه کسی از «وای‌فای‌»مان استفاده می‌کند؟ +عکس
۱۴ راهکار برای داشتن مو‌های سالم
آشنایی با مرگبار‌ترین مواد غذایی
17 راهکار برای بازگرداندن شادی به زندگی
8 ق

دانلود سریال Emergence با لینک مستقیمدانلود رایگان سریال Emergence با کیفیت عالیقسمت 8 فصل اول قرار گرفت
سریال درباره کلانتری است که در مورد پرونده ای درباره بچه کوچکی که نزدیک محل یک تصادف مرموز پیدا شده است، تحقیق می کند و …شما می توانید این سریال را از یوز دی ال دانلود کنید.
منتشر کننده : یوز دی ال
کیفیت: 720p.480p
کشور سازنده: USA
ژانر: درام
بازیگران: Robert Bailey Jr.,Alexa Swinton,Allison Tolman,Ashley Aufderheide
برای مشاهده ادامه مطلب و دانلود کلیک کنید

معما و تست هوش

مغز ما یک چیز مرموز است.ما در مورد فضای بیرونی بیشتر از آنچه در درون سر خودمان است می دانیم. اما آنچه ما می دانیم این است که معماها و تست هوش ها می توانند به عملکرد بهتر مغز ما کمک کنند و تیز بمانند!
ادامه مطلب
در دورانی که جهان مورد هجوم موجوداتی وحشتناک قرار گرفته است، یک دختر ناشنوای ۱۶ ساله به نام الی اندروز به همراه خانواده اش، در یک منطقه امن دورافتاده پناه می‌گیرند. آنها در تلاش برای برای زنده ماندن در میان این موجودات مرگبار هستند که چندین دهه در یک غار زیرزمینی گسترده و پرورش یافته اند و اکنون برای نابودی انسانهای روی زمین فعال شده اند
این فیلم بر خلاف تصور همه کتابها و فیلمهای تخیلی می خواهد ثابت کند خطری که انسان را تهدید میکند نه در آ
تفاوت علائم افسردگی زنها و مردها در چیست؟
بعضی از علائم افسردگی در زن‌ها و مردها یکسان است. علائمی مثل کم‌تحرکی، از دست دادن انگیزه و حس لذت، تغییر در اشتها و کم‌خوابی. ولی نحوه بروز این بیماری مرموز، در زنها متفاوت از مردهاست. خوب است در مورد این علائم بیشتر بدانیم. زیرا متاسفانه در باور عموم، افسردگی به عنوان یک بیماری زنانه جاافتاده. در صورتی که مردها هم دچار این حالت می‌شوند ولی طبق باور سنتی جامعه، آنها کمتر از حالت‌های روحی خود صحب

دانلود بازی Viking Brothers 6 Collectors Edition برای کامپیوتر
| بازی برادران وایکینگ 6 |
| نسخه RAZOR |

Viking Brothers 6 Collectors Edition بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های استراتژیک می باشد که در سال 2019 توسط Alawar Games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. در صورتی که شما نیز از علاقه‌مندان به سری برادران وایکینگ باشید، احتمالا تاکنون 5 نسخه قبلی این بازی را تجربه کرده و اکنون برای ششمین نسخه این بازی هم هیجان دارید! نسخه جدید این بازی، ادامه‌ای بر ماجراجویی جذاب و سرگرم‌کننده
پشتیبانی و سئو محمد رسولی
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی داردکلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نودهشتیها می باشد
دانلود آهنگ جدید
پیوندهای سایت
یلپ
فیسبوک
توییتر
اینستاگرام
ایمیل
هنرمندان
پر بازدید ترین ها
دانلود آهنگ گروه بانی ام به نام راسپوتین
موزیک ویدیو سفارشی از یاس
دانلود آهنگ روح الله کرمی و سامان یاسین به نام الو نفس
دانلود آهنگ محسن لرستانی به نام مونس دردم
آلبوم دنیای نو از کاکو بند
دانلود آهنگ این دل
رویایی از که به موهایت بافته ام...به باد رفت...مثل مانتوی جلو باز اما باحیاء تو.
دوست داشتم اولین ها را با تو تجربه کنم.دوست داشتم ذوق اولین ها را در چشم های سیاه تو ببینم.تو قبول نداری چشم هایت سیاه است.اما برای من مثل شب مرموز و عمیق.دوست داشتم اولین جاها را با هم میرفتیم.دوست نداشتم تنهایی بروی.تنهایی یعنی بدون من.یعنی بی هم.دست در دست هم.یعنی پا به پا کنار هم.اینقدر راه را گز کنیم تا تو یک جا کم بیاوری و بگویی خسته شدم.بیا چند دقیقه استراحت کنیم
دانلود فیلم جومانجی 3 2019 Jumanji The Next Level
ژانر : اکشن | هیجان انگیز | کمدیمحصول : 2019 آمریکاامتیاز : 10/6.8کیفیت: BluRay 1080pکارگردان : Jake Kasdanبازیگران : Karen Gillan, Dwayne Johnson, Madison Isemanخلاصه داستان : این فیلم که سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های جومانجی هست ، یک بار دیگر ماجراجویی‌ های چهار نوجوان قسمت دوم را دنبال می‌کند که دوباره وارد دنیای اسرارآمیر جومانجی با ظاهرهای متفاوت می‌شوند. دنیایی خطرناک پر از جانوران مختلف همراه با جنگلی انبوه و حاوی چندین مدل پازل و
در جزیره ای مجلل در وسط اقیانوس که متعلق به یک جوان مشهور می باشد، مجموعه ای از قتل های زنجیره ای رخ داده است که آخرین آن ها مربوط به یک نگهبان امنیتی است. خانواده برادفورد در ابتدا خود را از شنیدن این خبر، بسیار ناراحت نشان می دهند اما با بررسی های بیشتر متوجه می شوید که پشت این رفتارهای مهربان و دلسوزانه آن ها اهداف شومی نهفته است. اما هر چه بیشتر تحقیق می کنید حل این پرونده دشوارتر و پیچیده تر به نظر می رسد. آیا می توانید به موقع قاتل واقعی ر
Hunt: Showdown، بازی جذاب چندنفره‌ی کرایتک (Crytek) که مدت زمان زیادی از معرفی آن می‌گذرد، بالاخره از حالت دسترسی زود هنگام خارج شد و نسخه‌ی ۱/۰ آن در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفت. حال به تازگی نقد‌ها و نمرات این عنوان منتشر شده است که با یکدیگر نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.
Hunt: Showdown یک بازی متفاوت چندنفره است که با ترکیب عناصر بقا و مسابقات رقابتی، بازی‌بازان را در نقش شکارچی‌ قرار می‌دهد. به شهر لوئیزیانا در سال ۱۸۹۵ سفر کنید؛ مکانی
مدتی قبل, به مستنداتی متقن و بیّن , از تخلفات یکی از مدیران دسترسی پیدا کردم !
با نهی از منکر و امر به معروف شروع کردم, فایده ای نداشت!
نزدیک که شدم ,دیدم  این مدیر متخلف, حامیانی دارد!
نزدیکتر شدم, تعداد بیشتری از حامیان را دیدم !
هر چه بیشتر نزدیک شدم , حامیان این مدیر متخلف نیز فزونی یافت!!
مرگبار !!! اینکه, غالب حامیان و چانه زنان و مدافعان این مدیر متخلف ,مسئولانی بظاهر متشرع اند!
بیشتر از تخلف آن متخلف،عدم برخورد با متخلف و رفتار منافقانه ی ب
دریافت
حجم: 45.1 مگابایتتوضیحات: zombie age3 نسخه سوم بازی اکشن عصر زامبی از استودیوی بازیسازی DIVMOB می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. تعداد زیادی از زامبی های وحشی بازگشته اند، اکنون شما باید با سلاح های منحصر به فرد و مرگباری که در اختیار دارید به سمت زامبی ها تیراندازی کنید و آنها را به روش های مختلف از بین ببرید. شما باید همه زامبی هایی که در مسیرتان قرار گرفته اند را از بین ببرید تا پیروز میدان شوید. برخی از ویژگی های بازی Zom
عطر ادکلن آمواژ ایمیتیشن AMOUAGE IMITATION MAN در لغت به معنای تقلید بوده و شعار این عطر “زندگی تقلیدی از هنر است” می باشد. این عطر جذاب، مرموز، ماندگار و خارق العاده و در عین حال سخت برای تشریح و بیان زیبایی های آن، در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط  Leslie Girard طراحی و روانه بازار عطر و ادکلن جهان شد. این عطر مردانه جذاب در گروه بویایی چرمی جای دارد و برای همه فصول مناسب است.
مناسب: استفاده روزانه
مردانه: خنک و ملایم
رایحه اولیه: فلفل سیاه، جوز، لیمو
رایحه میانی:
جزیره قشم یکی از بزرگترین جزایر ایران محسوب می شود. این جزیره در نزدیکی
تنگه هرمز قرار گرفته است و یکی از پرجمعیت ترین جزایر خلیج فارس است.
جزیره قشم در دوره ساسانیان به جزیره ابرکاوان مشهور بود.
دره ستارگان در پنج کیلومتری جنوب جزیره قشم و بعداز روستای “ برکه خلف ” قراردارد . تماشای این جاذبه ی دیده نواز و تماشایی را در تور قشم ارزان از دست ندهید و حتما محرمانه به دره ستارگان بزنید . دره ستاره ها تحت عنوان یک کدام از جاذبه های مرموز کشور‌ای
طی سده‌های گذشته، رهبران سیاسی ایالات متحده نه تنها به یهودیان با چشم رضا و اطمینان نمی‌نگریستند، بلکه به دلیل روحیات مرموز و رفتارهای موذیانه و نیت‌های غیر صادقانه‌ای که از خود نشان می‌دادند، آنان را افرادی خطرناک و موجب برانگیختن انواع فتنه‌ها، آشوب‌ها و تشنج‌های داخلی در این کشور می‌دانستند.
ادامه مطلب
در عین حال که مصرف این داروها کیفیت خواب را بهتر می‌کنند، اما می‌تواند عملکرد مغزی و ماهیچه‌ای بدن را بیش از میزان لزوم برای خواب راحت، از جمله در طول روز کم کند و در طول خواب شبانه نیز ممکن است باعث افت مرگبار سرعت تنفس شود.مصرف خواب‌آورها چه می‌توان کرد؟ هم بی‌خوابی مضر است و هم خواب‌آورها زیان‌بار. در ابتدا بهتر است علت اختلالات خواب خود را با یادداشت‌برداری روزانه از عادت‌های خواب خود مشخص کنید. شاید تنها حذف کافیین از ساعت پنج بع
زوج عاشق پیشه هندی در حرکتی باورنکردنی قبل ازاقدام به خودکشی سلفی مرگبار خود را در فضای مجازی منتشر کردند.
به گزارش ایران آنلاین به نقل از ان دی تی وی ، گزارش های پلیس نشان میدهد که زن هندی متاهل، دلباخته مرد جوان دیگری شده و مدتی نیز رابطه پنهانی داشته اند و چون نمی توانستند با یکدیگر ازدواج کنند تصمیم به خودکشی گرفته اند.

قربانیان «آنجو سوتار» و « شامکارچائودهاری » هر دو 21 ساله بوده که پس از گرفتن سلفی مرگ با شلیک گلوله به زندگی خود پای
دانلود رایگان فیلم Jumanji The Next Level 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم جومانجی سطح بعدی کیفیت عالی 1080p
دانلود نسخه کم حجم فیلم Jumanji The Next Level 2019
لینک دانلود به زودی ...
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم :
چهار دوست در سرزمین جومانجی گرفتار سخت
ترین راه ها و تله های مرگبار می شوند و باید خود را نجات دهند البته نباید
حیوانات خطرناک و غول پیکر را هم از قلم انداخت ….

ادامه مطلب
ستاره شناسان جزییاتی از سیگنال های رادیویی مرموز که از یکی از کهکشان های دور ارسال شده
است را توسط تلسکوپی در کانادا دریافت کرده و آن را ردیابی نمودند. ماهیت و
منشا دقیق این امواج رادیویی که چیزی مشابه انفجار می باشد ناشناخته است.
در این میان ۱۳ سیگنال رادیویی که امواج مشابهی ارائه می نمایند که به FRB
مشهور هستند، این سیگنال ها نسبت به سایرین غیرمعمول بوده و از منبعی به
فاصله ای در حدود ۱٫۵ میلیارد سال نوری منتشر شده است. این رویداد و چنین
نمایش و دانلود رایگان فیلم ترسناک آن (ایت) 2 It Chapter Two 2019 کامل و با زیرنویس فارسی چسبیده خلاصه داستان : اتفاقات قسمت دوم این فیلم بیست و هفت سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد ، جایی که اعضای باشگاه بازندگان به واسطه‌ی یک تماس تلفنی مرموز بار دیگر دور هم جمع می‌شوند تا دوباره با پنی وایز این دلقک ترسناک و مخوف مواجه شوند و…
ژانر : ترسناک | هیجان انگیز

تماشای ویدئو کلیک کنید
دانلود رایگان فیلم Harmony 2018 با کیفیت HD
دانلود فیلم هارمونی 2018 با کیفیت بالا
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت 1080 ، 720 ، 480 اضافه شد
خلاصه داستان و فیلم :
هارمونی ، فیلمی فانتزی و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کوری پیرسون می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، غریبه‌ای مرموز به نام هارمونی دارای قدرت جذب ترس دیگران است. او باید جلوی پیشرفت این قدرت عجیب و غریب را بگیرد تا به سوی تاریکی نرود و باعث نابودیش نشود. اما…
ادامه مطلب
دانلود فیلم یوری: ضربه جراحی – Uri: The Surgical Strike 2019
دانلود رایگان با لینک مستقیم
کیفیت 1080p BluRay , 720p BluRay اضافه شد
تاریخ انتشار : 2019/02/25
ژانر : اکشن, درام, جنگی
زمان فیلم : 138 دقیقه
زبان فیلم : هندی
محصول کشور : هندوستان
کارگردان : Aditya Dhar
نویسنده : Aditya Dhar
ستارگان : Vicky Kaushal, Paresh Rawal, Yami Gautam, Mohit Raina
خلاصه فیلم : “یوری: ضربه جراحی” براساس رویدادهای کاملاً واقعی سال ۲۰۱۶ ساخته شده است که در آن ارتش هند به مقابله با یک حمله تروریستی مرگبار پرداخت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها